RT1206BRE07768KL
MFR.Part #
RT1206BRE07768KL
JLCPCB Part #
C5896617
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS