AT0805BRD0712R4L
MFR.Part #
AT0805BRD0712R4L
JLCPCB Part #
C856661
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS