KNP-50JT-52-82R
MFR.Part #
KNP-50JT-52-82R
JLCPCB Part #
C1388493
Description
-40℃~+200℃ 500mW 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS