AF1210FR-0778R7L
MFR.Part #
AF1210FR-0778R7L
JLCPCB Part #
C4111171
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS