AT0603FRE0733KL
MFR.Part #
AT0603FRE0733KL
JLCPCB Part #
C856615
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS