AT0603DRE07976RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRE07976RL
JLCPCB Part #
C4135314
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS