AT0603DRE077K5L
MFR.Part #
AT0603DRE077K5L
JLCPCB Part #
C856596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS