FCR200JR-73-33R
MFR.Part #
FCR200JR-73-33R
JLCPCB Part #
C3466777
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS