AT0603DRE075K1L
MFR.Part #
AT0603DRE075K1L
JLCPCB Part #
C856579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS