RC0603BR-0751K1L
MFR.Part #
RC0603BR-0751K1L
JLCPCB Part #
C7273751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS