AT0603DRE074K7L
MFR.Part #
AT0603DRE074K7L
JLCPCB Part #
C856567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS