AT0603DRE0746R4L
MFR.Part #
AT0603DRE0746R4L
JLCPCB Part #
C2106629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS