YC164-JR-072K2L
MFR.Part #
YC164-JR-072K2L
JLCPCB Part #
C136829
Description
2.2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS