AT0603DRE072K94L
MFR.Part #
AT0603DRE072K94L
JLCPCB Part #
C856527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS