RU73X1J169RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J169RLTDF
JLCPCB Part #
C4213442
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS