AT0603DRE0714K3L
MFR.Part #
AT0603DRE0714K3L
JLCPCB Part #
C856469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS