MFR25SDRE52-50R5
MFR.Part #
MFR25SDRE52-50R5
JLCPCB Part #
C1748458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS