AT0603DRE07137RL
MFR.Part #
AT0603DRE07137RL
JLCPCB Part #
C4125738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS