RT0603WRC07383RL
MFR.Part #
RT0603WRC07383RL
JLCPCB Part #
C4319348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS