RT1210BRB0782K5L
MFR.Part #
RT1210BRB0782K5L
JLCPCB Part #
C872980
Description
-55℃~+125℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS