AT0603DRD07820RL
MFR.Part #
AT0603DRD07820RL
JLCPCB Part #
C7077934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS