AT0603DRD07825RL
MFR.Part #
AT0603DRD07825RL
JLCPCB Part #
C856415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS