AT0603DRD07464RL
MFR.Part #
AT0603DRD07464RL
JLCPCB Part #
C856311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS