AT0603DRD07453RL
MFR.Part #
AT0603DRD07453RL
JLCPCB Part #
C856308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS