AT1206DRD072K8L
MFR.Part #
AT1206DRD072K8L
JLCPCB Part #
C858313
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS