AT0603DRD0730K1L
MFR.Part #
AT0603DRD0730K1L
JLCPCB Part #
C856242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS