FCR1WSJT-52-180K
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-180K
JLCPCB Part #
C1375737
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 180kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS