AT0603DRD0726R7L
MFR.Part #
AT0603DRD0726R7L
JLCPCB Part #
C856202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS