AT0603DRD0712R1L
MFR.Part #
AT0603DRD0712R1L
JLCPCB Part #
C856047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS