AT0603DRD07105KL
MFR.Part #
AT0603DRD07105KL
JLCPCB Part #
C856011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS