RT0201FRE0737K4L
MFR.Part #
RT0201FRE0737K4L
JLCPCB Part #
C852316
Description
-55℃~+125℃ 37.4kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS