AT0603CRD0747KL
MFR.Part #
AT0603CRD0747KL
JLCPCB Part #
C4270734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS