AT0603CRD07422RL
MFR.Part #
AT0603CRD07422RL
JLCPCB Part #
C2143123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS