AT0603CRD071K3L
MFR.Part #
AT0603CRD071K3L
JLCPCB Part #
C2143268
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS