AT0603BRD0791RL
MFR.Part #
AT0603BRD0791RL
JLCPCB Part #
C20144519
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS