AT0603BRD075K49L
MFR.Part #
AT0603BRD075K49L
JLCPCB Part #
C855915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS