PT2512FK-070R374L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT2512FK-070R374L
JLCPCB Part #
C875850
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 374mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS