RT1206FRD07215KL
MFR.Part #
RT1206FRD07215KL
JLCPCB Part #
C2105017
Description
-55℃~+155℃ 200V 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS