AT0603BRD0744K2L
MFR.Part #
AT0603BRD0744K2L
JLCPCB Part #
C855860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS