AT0603BRD073K09L
MFR.Part #
AT0603BRD073K09L
JLCPCB Part #
C855835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS