SR1210JR-07120RL
MFR.Part #
SR1210JR-07120RL
JLCPCB Part #
C5759850
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS