AT0603BRD07261RL
MFR.Part #
AT0603BRD07261RL
JLCPCB Part #
C855746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS