AC0805FR-7W13K3L
MFR.Part #
AC0805FR-7W13K3L
JLCPCB Part #
C6113882
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS