AT0603BRD0713KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRD0713KL
JLCPCB Part #
C855609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS