RT0402FRE078R2L
MFR.Part #
RT0402FRE078R2L
JLCPCB Part #
C20165679
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS