AT0603BRD07133KL
MFR.Part #
AT0603BRD07133KL
JLCPCB Part #
C855603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS