AT0603BRD0713K3L
MFR.Part #
AT0603BRD0713K3L
JLCPCB Part #
C855607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS