AT0603BRD07110KL
MFR.Part #
AT0603BRD07110KL
JLCPCB Part #
C855573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS