FMP300FTE73-48K7
MFR.Part #
FMP300FTE73-48K7
JLCPCB Part #
C3389391
Description
-55℃~+155℃ 3W 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS