AT0402FRE079K1L
MFR.Part #
AT0402FRE079K1L
JLCPCB Part #
C5555469
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS